HAKKIMIZDA

Hakkımızda

KALİTEYİ VE İSTİKRARI ÖN PLANDA TUTARAK HAZIR GİYİMDE ÖNCÜ BİR MARKA OLMUŞTUR.

LİVAA HAMİLE GİYİM
Livaa Hamile 1997 yılında Hamile Giyim alanında Ankara’da faaliyete başlamıştır. Kuruluşundan bugüne Dünya moda trendini yakından takip ederek hazırladığı özgün kreasyonlarıyla her sezon anne adaylarının beklentilerine karşılık vermeye özen göstermektedir. Bugün itibariyle Arabistan’da 25 mağazası ve Rusya’da 20 Bayiisiyle hizmet vermekte olan Livaa Hamile ,Türki Cumhuriyetler,Makedonya,Slovakya, Yunanistan,Almanya,Hollanda ve Orta Doğu ülkelerine de sunduğu ürünlerle Dünya pazarında marka olma yolunda önemli adımlar atmıştır. Livaa Hamile , hamileliğiniz süresince gündelik hayatta yaşayacağınız zorlukları ,mutluluğa çevirecek, vazgeçmek istemediğiniz tarzınızı ,şıklıkla buluşturacaktır. Kolleksiyonumuz ile aradığınız şıklığa ulaşacak, Antibakteriyal ve radyasyon geçirmez özelliğe sahip kumaşlarıyla dikişsiz olarak üretilen Livaa Hamile iç giyim ürünleriyle da daha rahat ve sağlıklı bir hamilelik yaşayacaksınız. Livaa Hamile , siz hanımların şıklığınızı düşündüğü kadar sağlığınızı da düşündüğünü biliyor. Bütün modellerimizin üretimi ve kumaş seçimi tarafımızdan özenli bir şekilde yapılmaktadır. Ürünlerimiz de sentetik kumaş kullanılmamakta olup, %2-3 oranın da Lcyra (esnek kumaş) bulunmaktadır. Bu hem sağlığınız hem de günlük hayatta daha esnek ve rahat edebilmeniz açısında tercih sebebimizdir. Zaman içerisinde çevrenizdekiler tarafında fark edilince Livaa Hamile’nin farkını daha iyi ankayacaksınız. Merak etmeyin, siz ve sizi kıskananlar için bütün modellerimiz doğum sonrasında da kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Mutluluğunuzu Livaa şıklığından vazgeçmek zorundan kalmadan yaşabileceksiniz. Anne olmak dünyada bir kadının başına gelebilecek en güzel şeydir. Güzelliğinize güzellik kattığınız bu dönemde, Livaa Hamile olarak sizlerin yanında olmak bizim için en büyük mutluluktur.
MİSYONUMUZ

Müşterilerin ihtiyaçlarını ve sağlıklarını göz önünde bulundurarak kumaş seçiminden, üretimde ki en ince detaya kadar verdiğimiz önemle, kurumsal bir yapı içerisinde,siz müşterilerimizi farklı kılacak değerde kaliteli ürün ve hizmet sunmak.

VİZYONUMUZ

Ürün ve Hizmet kalitesine verilen önemi en üst düzeyde tutarak verdiği güvenle dünya hazır giyim pazarında aranan ve vazgeçilmeyen bir marka olmak.